Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Virtuálna prehliadka

Odprezentujeme vašu nehnuteľnosť moderným spôsobom. Virtuálna prehliadka umožní záujemcom o váš byt alebo rodinný dom vidieť z viacerých uhlov, v pohodlí domova. Tým zvýšime šancu, že na obhliadku prídu potenciálni kupujúci so skutočným záujmom.
 

3D virtuálna prehliadka vašej nehnuteľnosti 

Z fotografii si neviete vždy živo predstaviť, ako je usporiadaný nábytok, alebo koľko priestoru ponúka kuchyňa.

Virtuálna prehliadka prevedie potenciálnych záujemcov celým interiérom kedykoľvek budú chcieť. Je to pomerne jednoduchý a veľmi efektívny spôsob, ako môžete predstaviť vašu nehnuteľnosť potenciálnym záujemcom. 

3D prehliadka priestoru môže pomôcť zaujať záujemcov a zvýšiť šance na rýchlejší predaj alebo prenájom.

Umožňuje vidieť interiér v reálnom čase bez nutnosti osobnej návštevy.
Dokáže vám ušetriť čas a náklady spojené s osobnou obhliadkou a pomôže záujemcom urobiť úvodné rozhodnutie o kúpe alebo prenájme v predstihu.

Virtuálna prehliadka je veľmi užitočná aj v prípade, že osobné obhliadky nie je možné vykonávať pravidelne alebo v prípade iných obmedzení.


Máte záujem o 360 stupňovú prezentáciu vašej nehnuteľnosti?

Dohodnime si nezáväznú schôdzku. Prevedieme potenciálnych záujemcov celým interiérom kedykoľvek budú chcieť pomocou virtuálnej prehliadky.
A keď sa budú chcieť priestoru aj dotknúť, dohodneme si osobnú obhliadku.

Napíšte nám alebo zavolajte:  +421 903 855 264